KONST / Skulptur & konsthantverk / Dalahäst 16034447

nr 1603 4447

Dalahäst

Tidigt 1900-tal, Nisser, Vattnäs. Längd: 12 cm. Höjd: 12 cm

Kondition: mindre färgbortfall, slitage, öron med med avslag.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 4 mars 2024
kl 20:01:06

4/3 17:45:16 1      Vinnande bud