KONST / Skulptur & konsthantverk / Dalahäst 16034447
nr 1603 4447
Dalahäst
Tidigt 1900-tal, Nisser, Vattnäs. Längd: 12 cm. Höjd: 12 cm
Kondition: mindre färgbortfall, slitage, öron med med avslag.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 4 mars 2024
kl 20:01:06
4/3 17:45:16